Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2024, 03:57

Відділ освіти Олександрійської РДА

Навігація
Нормативно-правова
Навчальні заклади
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 88
Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0
Форма входу

Недогарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

НЕДОГАРСЬКА ЗОШ

 І - ІІІ СТУПЕНІВ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ




















Історична довідка

        В селі Недогарки школу було засновано ще у 1905 році, а вже після війни було відбудовано 8-річну школу. В 1973 році колгосп імені В.Ульянова розпочав будівництво нової школи. Головою колгоспу на той час був Ткаченко Василь Степанович, який за сумлінну працю був нагороджений Орденом Леніна. У 1976 році  приміщення було готове прийняти своїх вихованців, адже всі вчителі та учні активно допомагали у впорядкуванні шкільного подвір'я.

Адміністрація школи

        Калашнік Валентина Іванівна - досвідчений, високопрофесійний, ініціативний, творчо працюючий директор. На керівній посаді працює 13 років. Створила «школу – родину» та систему спільної роботи з батьками, громадськими організаціями, спонсорами. Значну увагу приділяє оформленню кабінетів, рекреацій, розроблено і виготовлено опорні стенди, змінився естетичний вигляд приміщення школи.

 Головко Людмила Олександрівна    досвідчений заступник директора з навчально-виховної роботи. Вміло координує роботу педагогічних працівників, здійснює систематичний контроль за якістю навчально-виховного процесу. Вміло організовує роботу методичних об’єднань.

Педагогічні кадри

В даний час у школі працює 16 вчителів:

v      4 мають вищу кваліфікаційну категорію;

v      6 мають І кваліфікаційну категорію;

v      1 має ІІ кваліфікаційну категорію;

v      1 спеціаліст;

v      1 бакалавр;

v      3 молодших спеціалісти.

Навчально – методична проблема

Школа – родина – культурно-освітній центр села. Разом з батьківсько-громадською асоціацією «Родинність» школа працює над становленням української національної школи-родини за темою «Створення системи особистісно-орієнтованого навчання і виховання засобами українознавчих і родинних цінностей в школі-родині».

Проблемне питання над яким працює школа «Творча реалізація педагогічних ідей В.Сухомлинського і родинне виховання в сучасній школі».

Школа родина – це новий тип мислення і новий підхід до освіти, що проявляється в новому інтерактивному структуруванні знань і процесу виховання.

        Основні напрямки: надання українознавчого змісту навчанню і вихованню, життя за народним календарем, створення родинного мікроклімату.

Виховна робота

Школа – родина організовує співпрацю, формує духовну спорідненість усіх жителів і громадян села, плекає авторитет батьків,  турбується про дітей, старих і немічних, формує навички культури здоров‘я і способу  життя, розуміючи це як і громадянський і патріотичний обов‘язок перед своїм народом. У школі глибоко вивчаються історія і традиції родини. Школа оберігає національну культуру і за своєю орієнтацією, змістом і формами роботи відповідає національно – культурним потребам, життєдіяльність її наближається до родинної. Ось чому з 2007-2008 навчального року  заклад обрав для себе, свого колективу (а це-учні, батьки, вчителі, громадськість села) напрямок роботи «Родинне виховання». Для пропагування родинного виховання вчителі розробили власні програми за творами  видатного земляка В.Сухомлинського. Виходячи з основного питання розроблені етичні бесіди за його творами. Діти інсценізують казки, оповідання. Старшокласники проводять диспути за листами В.Сухомлинського до сина та дочки. Проводяться уроки добра, тематичні інформування, родинні свята. Працює клуб "Юний сухомлинець”, в якому задіяні учні 3 – 9 класів: діти знайомляться з творами великого педагога, виготовляють альбоми, складають казки, проводять  зустрічі з вчителями-пенсіонерами, круглі столи, читацькі конференції.

Традиції школи

v      Свято "Здрастуй школо!”;

v      Місячник присвячений В.Сухомлинському

v      Свято до Дня вчителя;

v      Свято квітів;

v      Осінній бал;

v      Андріївські вечорниці;

v      Свято Миколая;

v      Новорічні свята;

v      Щедрівки-колядки;

v      Свято 8 березня;

v      Дзвони Чорнобиля;

v      Свято Матері;


v      Свято 9 травня;

v      Дні здоров'я і спорту;

v      Родинні свята;

v      Нетрадиційні батьківські збори.




Випускники минулих років
  • Назаров Володимир Федорович - академік;

  • Середа Іван Петрович - професор;

  • Черниш Іван Григорович - академік;

  • Колєснік Станіслав Гаврилович - поет, журналіст;

  • Шатравко Григорій Юхимович -полковник, викладач військової академії;

  • Середа Анатолій - військовий прокурор;

  • Колосович Микола Петрович - аспірант науково - дослідницького інституту;

  • Ремез Сергій Іванович – керівник ФГ "РИС К”;

  • Олійник Олександр Григорович – керівник ФГ "СІМФО”;

  • Симоненко Віта Вікторівна – методист відділу освіти Олександрійської

             райдержадміністрації

Соціальне партнерств

Школа – родина  є суб‘єктом соціального політичного  і економічного життя села. Заклад співпрацює з усіма культурно – освітніми закладами села (сільська рада, будинок культури, сільська бібліотека, лікарня, рада ветеранів, жіноча рада, ФГ «СІМФО», ТОВ «Мар‘ївське»), надає посильну допомогу фермерам  при збиранні врожаю, приймає активну участь по благоустрою села. Школа тримає зв’язок з музеєм В.Сухомлинського, Павлиською школою, школою №1                         м. Світловодська

Категорії розділу
Новини [49]
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Майборода Сергій Олександрович
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz